MÖBLER / Bord / Etagebord 14908239
nr 1490 8239
Etagebord
med låda, sent 1800-tal, mahogny. Bredd: 50 cm. Djup: 34 cm. Höjd: 72 cm
Kondition: slitage, lös skiva
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:10:13
1.000 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)